E-fatura Evrensel Kodlar

E-fatura evrensel kod

BİRİM KODUNÜŞÜM KODUDÖNÜŞÜM AÇIKLAMA
ADETNIUADET
KGKGMKİLOGRAM
GRGRMGRAM
MMTRMETRE
LİTRELTRLİTRE
PAPAPAKET (Packet)
PKPKPAKET (Pack)
KUTUBXKUTU
METREMTRMETRE
CMCMTSANTİMETRE
M3MTQMETREKÜP
M2MTKMETREKARE
RULOROLLRULO
SETSETSET
CM3CMQSANTİMETREKÜP
KODAÇIKLAMA
C62Adet
DAYGün
MONAy
ANNYıl
HURSaat
D61Dakika
D62Saniye
PAPaket
BXKutu
MGMmg
GRMg
KGMKg
LTRlt
26ton
NTNet ton
GTGross ton
MMTmm
CMTcm
MTRm
KTMkm
MLTml
MMQmm3
CMKcm2
CMQcm3
MTKm2
MTQm3
KJOkj
CLTcl
KWHKWH
CCTTon baş.taşıma kap.
D30Brüt kalori
D401000 lt
LPASaf alkol lt
B32kg.m2
NCLHücre adet
PRÇift
R91000 m3
SETSet
Set1000 adet

Logo-Wings

Logo’nun teknolojik bilgi birikimi ile inovasyon yeteneğini bir araya getirerek geliştirdiği web üzerinden kullanılabilen Logo GO Wings ile, KOBİ’lerin siparişten muhasebeye kadar uzanan iş süreçleri her an her yerden anlık olarak yönetiliyor.

Uçtan uca yönetim

İş süreçlerini çok daha kolay, pratik ve düşük maliyetlerle etkin bir şekilde yönetebilmeyi sağlayan Logo GO Wings, bir KOBİ’nin müşteri memnuniyeti oluşturmak için ihtiyaç duyduğu muhasebe, sipariş, stok takibi, satış, satın alma, raporlama, borç takibi, çek senet takibi, e-Devlet uygulamaları gibi tüm iş süreçlerinin tek noktadan yönetebilmesini sağlıyor.

Zamandan ve mekandan bağımsız

Hem masaüstü hem de web üzerinden kullanılabilen hybrid yapılı Logo GO Wing ile tüm süreçlerin yönetimi zamandan ve mekandan bağımsız hale geliyor. Tablet üzerinden de kullanılabilmesi ile bilgilere anlık erişim sağlanarak zaman tasarrufu sağlanıyor.

Zenginleştirilebilir yapı, esnek fiyatlandırma

KOBİ’lerin genel ihtiyaçlarına göre tasarlanan Logo GO Wings, ayrıca işletmelere özel gereksinimler için de ek özelliklerle zenginleştirilebiliyor. Böylece tüm KOBİ’ler, kendileri için en uygun Logo GO Wings paketini oluşturabiliyor. Üstelik Logo GO Wings abonelik modeliyle de lisanslandığı için, esnek fiyatlandırma özelliğiyle periyodik kullanıcı bazında fiyatlandırma yapılabiliyor.

Ürün Kurulumu  Fiyat Listesi  Demo Kullanım  Ürün Broşürü